Ślub i wesele Pałac Brunów

Ślub i wesele Pałac Brunów.

Wesele Pałac Brunów

Nasza przygoda z tym miejscem zaczęła się od ślubu Natalii i Piotrka i ich wesela w Pałacu Brunów. Młoda Para była wspaniała – wspaniała pod każdym względem – piękni, młodzi, zakochani i przyjęli nas jak własną rodzinę – za co jesteśmy im wdzięczni i do dziś z sentymentem wspominamy ten czas. Zapraszamy do obejrzenia wpisu Ślub i wesele Pałac Brunów.

Wspaniała atmosfera.

Zauroczyła nas wtedy atmosfera pałacu – elegancko ale bez zbytniego zacięcia, pałacowo ale przytulnie, personel życzliwy a właściciel zaangażowani w codzienne prace związane z funkcjonowaniem hotelu i bezpośrednie relacje z gośćmi. Rzadko się to zdarza przy tak dużym obiekcie, że mamy bliski kontakt z właścicielami i czujemy się jak u siebie w domu. Może to sprawiło, że Pałac Brunów ma tak wielu wielbicieli – to coś….. Często goście mówią, że czują się tu nieskrępowani, swobodnie spędzają czas i korzystają z uroków otaczającej pałac natury. Kuchnia w Pałacu Brunów jest fantastyczna – uwielbiamy tu wszystkie dania! Równie mocno uwielbiamy cały zespół kucharzy, kucharek, kelnerów, kelnerek, barmanów z którymi się zaprzyjaźniliśmy. Rzadko się zdarza iż personel odpowiedzialny za porządek, pościele itd. ma czas by oprócz solidnej pracy zamienić z gościem kilka zdań – tutaj jest inaczej.

Nad całością organizacji czuwa menadżer Oskar (to on wie kto?, co?, gdzie? i kiedy?) i służy pomocą oraz posiada listę kontaktów pomocnych przy organizacji ślubu i wesela. Oskar jest pierwszym przewodnikiem dla osób, które mogą się czuć zagubione w organizacji ślubów – zarówno tych kameralnych jaki i tych powyżej 200 osób. Ilona – właścicielka pałacu wita zawsze serdecznie gości, nawiązuje bliższe kontakty z młodymi parami a nawet wtedy kiedy wymaga tego sytuacja podaje gościom wyśmienite posiłki – tak…tak właśnie jest w Pałacu Brunów – nawet właściciele są blisko gości – nie izolują się – ale stwarzają poczucie, że czujesz się dobrze ugoszczony i wyjątkowy. Jest jeszcze Arek, który jest przysłowiowym „Panem Rzeckim” a jednocześnie pałacowym baristą – zaparzy Ci wyśmienitą, mocną i wysokogatunkową kawę w bolesławieckiej ceramice.

Fotografia ślubna Pałac Brunów.

Praca fotografa w Pałacu Brunów jest specyficzna, gdyż często odbywają się tutaj śluby międzynarodowe, które rządzą się swoimi prawami. Na pewno trzeba być elastycznym i chociaż w wymiarze podstawowym operować kilkoma językami (angielski, francuski, niemieckim – a i czasem jakimś językiem azjatyckim). Ponieważ goście przybywają z wielu, odległych stron nie zawsze jest czas na sesje plenerowe :(- (para młoda chce się nacieszyć gośćmi) – zatem przyzwyczailiśmy się już do tzw. szybkich strzałów :) – jesteśmy mistrzami szybkich sesji zdjęciowych na terenie i w okolicach pałacu. Raczej więcej czasu spędzamy w pokoju 100 w budynku pałacu na przygotowaniach, pogaduszkach i omawianiu różnych detali organizacyjnych. Zaczynamy z Wami przygodę zazwyczaj o 12 w południe.

slub palac brunow

Ślub Pałac Brunów

Ślub Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Ślub Pałac Brunów

Wedding Pałac Brunów

Slub Pałac Brunów

Ślub Pałac Brunów.

Po przygotowaniach wyruszamy do kościoła na część zaślubin, która zazwyczaj odbywa się w Lwówku Śląskim. Czeka na nas limuzyna i czerwony dywan rozciągnięty na schodach pałacu. Iście po królewsku…:) Możemy również wybrać pałacową kapliczkę, albo ślub plenerowy cywilny lub kościelny na tyłach pałacu, przed pałacem lub w parku – do wyboru, do koloru :) Jak widać Pałac Brunów ma szerokie możliwości – może dlatego jest tak bardzo uwielbiany przez młode pary.

Wesele Pałac Brunów

Wedding Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

ślub Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

hochzeit Pałac Brunów

wesele w pałacu brunów

Plener Pałac Brunów.

Pałac posiada 2 fontanny, przy których można wykonać piękne, tradycyjne zdjęcia pamiątkowe. Niektórzy ludzie nie doceniają znaczenia takich pozowanych, zdjęć rodzinnych. Ja osobiście jestem zwolennikiem zdjęć „niedosłownych”, „nieoczywistych” ale nie odżegnuję się od wykonania zdjęć pozowanych. Mają one nieocenioną wartość z punktu widzenia genealogicznego – ale i także (zapewniam Państwa) z upływem lat będą one nabierały dla Was wartości nie tylko sentymentalnej.

Wedding Pałac Brunów

Wedding Pałac Brunów

Wesele Pałac Brunów

Wesele Pałac BrunówW Pałacu Brunów mile widziane są nasi „bracia mniejsi” – zwierzęta :)

fotografia ślubna veryluckystar

polsko-niemiecke-wesele-fotografia-ślubna

Fotograf-na-ślub-Pałac-Brunów

Wesele-ślub-z-motywami-góralskimi-ludowymi

wesele Pałac Brunów

Wesele-wedding-hochzeit-Brunów

Pałac Brunów dysponuje pięknym parkiem z starodrzewem dębowym, w który zawsze wykonujemy kilka romantycznych zdjęć nowożeńcom – jak i fantastyczne grupowe zdjęcia mężczyzn. Jeśli plany ślubno- weselne nie są wyjątkowo napięte – to wybieramy się z parą młoda na drugi dzień na wykonanie kilku zdjęć w naturze :) w bliskich okolicach pałacu. Nie chcemy, aby para, na pewno zmęczona wieczornymi szaleństwami musiała się nadwyrężać :)))  Stąd zdjęcia w Pałacu Brunów mają swoją pewną powtarzalność z punktu widzenia fotografa.

Hochzeit-und-Ehe-Pałac-Brunów-Polen

Wesele Pałac Brunów.

W Pałacu Brunów pary młode mają do dyspozycji 2 sale. Bardziej kameralną Salę Kryształową i bardzo dużą salę w Powozowni, która pomieści nawet 300 osób. Salę Kryształową cenimy za to, że ludzie są tutaj blisko siebie a główny hol z kryształowymi żyrandolami jest bardzo fotogeniczny. Sala w Powozowni pozwala za to na organizację różnych szaleństw i nietuzinkowych pomysłów typu: pokazy tańców, pokazy barmańskie, koncerty itp., ponadto pomieści zespół grający muzykę na żywo o dużym składzie :) Sala posiada również duży bar, w którym wspaniałe drinki podaje przystojny i szarmancki Andrzejek uwielbiany przez gości. Mamy do dyspozycji bardzo długi, elegancki i efektownie podświetlony stół szwedzki z przekąskami, słodyczami, ciastami i daniami ciepłymi. Obok znajduje się sala, która pomieści fotobudkę oraz zespół animatorów, którzy zaopiekują się naszymi małymi pociechami.

Hochzeit-wesele-Brunów

Hochzeit-wesele- Brunów

wesele-Brunów

wesele-Brunów

Po przygotowaniach, zaślubinach, szybkiej sesji z rodziną i zdjęciu grupowym przed Powozownią lub Pałacem udajemy się na lampkę szampana, pyszny posiłek i chwilę odpoczynku. A później pierwszy taniec, kilka fotek przy zachodzie słońca :), zabawa przy muzyce, tort, fajerwerki, sztuczne ognie i co jeszcze młoda para sobie wymarzy…..Bawimy się aż do rana Fotografowie pracują zazwyczaj do 1 w nocy, a później grzecznie idą spać. Na drugi dzień ocucić można się w pałacowym basenie i SPA. Następnie polecam zakąsić coś podczas śniadania w pałacu – polecam wyśmienity twarożek i pikantne frankfurterki :)

 

No comments so far.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Website Field Is Optional

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress